Аварійний виклик. Повністю забилася і вийшла з ладу КНС. Поламка сталася через те, що каналізаційна система довго не обслуговувалася. Через брак регламентного прочищення уловлювачі сміття КНС виявилися переповненими. Утворилася «шапка» сміття. Через жир, бруд, пісок та серветки насосне обладнання вийшло з ладу.
Викачали КНС, вимили, підняли насоси, почистили, перевірили автоматику й запустили систему. Використали гідродинамічний спосіб прочищення.
Каналізаційна система запрацювала у звичному режимі.