Гуртожиток розташований на 3-му поверсі будівлі. На 1-му і 2-му поверхах знаходиться склад квітів. Мешканці гуртожитку викидають у каналізацію пакети, серветки та інше синтетичне сміття. Забиті каналізаційні відходи стікають на нижні поверхи, затоплюючи офіси комерційних компаній, що дуже ускладнює їхнє життя, псує меблі та оргтехніку.
На аварійні виклики доводиться виїжджати 1 раз чи двічі на місяць. Чистимо уловлювачі сміття, видаляємо серветки та синтетичне сміття, дістаємо й чистимо насоси, викачуємо всю КНС, перевіряємо автоматику. Після такого обслуговування система місяць безперебійно працює.